czwartek, 4 listopada 2010

Zwalniam...


Ceramika, sardonyks, srebro, lawa, kwarc dymny, agat trawiony, metal.Zamówienie specjalne:)

Zamówienie dla Iwony, nr 2:)


Zamówienie dla Jowity.Zamówienie dla Iwony.Przynajmniej mam to w planach. Mój mózg oczywiście pracuje na wysokich obrotach. Tak, zaskoczę niektórych, posiadam i mózg, nawet nieźle kombinujący...

No i tak kombinowałam, że prezenty już są i czekają na odpowiedni moment, albo są w trakcie tworzenia... Jak prawie wszystko u mnie ostatnio.

Dzisiaj kolejny sukces. Godzinę stałam w korku, ale odebrałam kuferek z biżuterią o 2/3 lżejszy, wraz z wypakowana kopertą. Dziękuję serdecznie pani Doktor za marketing pełen sukcesu!

Zapytania czy coś świątecznego już mam, ano i mam w procesie:) Zbieram się w sobie i kończę to wszystko co obiecałam. Kosztem zaniedbanych lekcji z języka i mojego Męża i niezjedzonych śniadań ( oj jak burczy w brzuszku). Ale mój Mąż zasługuję na pochwałę, mimo stereotypów wśród jakich był wychowywany, przejął cześc moich obowiązków domowych i pomaga jak może. Stawiam mu dzisiaj sushi... ale ciiiiiiiiiiiii;) bo to będzie niespodzianka. Ponieważ w minionym miesiącu byłam może...3 dni w domu, tak od rana do wieczora, więc Jego pomoc bardzo mi pomogła.

Tak stereotypy... Miliony minut rozmów, starc słownych, nieporozumień, argumentów. Jednak chyba to właśnie procentuje. Niestety, czasy troszkę uległy zmianie, mężczyzna nie traci męskości poprzez prasowanie koszul. Teraz liczy się bitwa pomiędzy pomiętym materiałem a żelazkiem, kto ją wygra, i z jakim skutkiem, bo trening czyni mistrza, a mistrz poradzi sobie w każdej sytuacji.

Szkoda mi tylko, że brak mi czasu na gotowanie...tak to lubię robic.

Zwalniam więc, odrobinę tylko, żeby nie stracic chwilek, które mogłabym spędzic z Mężem i rodzinką.

3 komentarze:

 1. Jestem oczarowna Twoją biżuterią.Świetne wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ksiązkę już mam. Podaj mi namiary na mojego maila. Chetnie Ci prześlę, bezpowrotnie:)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej dziekuję:)
  już przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...